Üretim

DBS Gıda, uluslararası standartlarda en yeni üretim ve isleme teknolojisine sahiptir ve 2950 m2 kapalı alanda kuruludur. Baharat isleme ve karıştırma değirmeni, otomatik dolum ve paketleme sistemine sahip üretim tesisi ile hammaddeyi taze isleyip stoklamadan yine en taze haliyle müşteriye sunmaktadır.

Depolama ve Sevkiyat

DBS Gıda ürün depolama tesisi, kalite yönetim sisteminde belirlenmiş olan düzen ve talimatlara uygun olarak dizayn edilmiştir.

Tesiste hammadde ve mamul olarak 2 ayrı alan bulunmaktadır. Tüm ürünler tanımlı bir şekilde kendi özelliklerine göre bölümlere ayrılmıştır. Özellikle alerjen olan veya alerjen ürün içeren hammaddeler ayrı bölümde depolanır.

Gıda güvenliği kriterlerine uygun şekilde düzenlenmiş olan DBS Gıda ürün depolama tesisi, insan sağlığını etkileyebilecek tüm ögelere karşı, sürekli kontrol ve denetim altında tutulmaktadır.

Doğru ürünü kaliteli bir şekilde sunmak için hammadde girişten ürün çıkışına kadar tüm aşamalarda gerekli hassasiyet gösterilmektedir.

Sadece ürünler konusundaki memnuniyet değil, hızlı ve güvenli teslimatlarla, en üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyen DBS Gıda kalite politikası, işletme başarısındaki sürekliliğin anahtarıdır.

İletişim

DBS DEVTAT BAHARAT GIDA İTHALAT VE İHRACAT SANAYİ TİCARET A.Ş.

85. Yıl Cumhuriyet Mah. Sanayi Cad. 51/ 1 Armutlu, Kemalpaşa, İZMİR

+90 232 886 73 74

info@dbsgida.com

Bizimle İrtibata Geçin

Tüm sorularınız ve önerileriniz için bizimle görüşme sağlayabilirsiniz.